До уваги батьків майбутніх першокласників !

Шановні батьки майбутніх першокласників !

Опорний заклад «Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради» Чернігівського району Чернігівської області з 01 квітня 2021 року по 31 травня 2021 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2021-2022 навчального року.

Додатково повідомляємо, що в рамках проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» розроблено і підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.orq».

Система дозволяє батькам в режимі онлайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти. Система  «school.isuo.orq» є безкоштовною для всіх користувачів.

Інструкція реєстрації для батьків — https://school.isuo.org/contact

Після ознайомлення з інструкцією перейдіть за посиланням на заклад освіти для подальшої реєстрації —  https://school.isuo.org/school/view?id=21333

Додатково повідомляємо, що у 2021-2022 н.р. в закладі навчання відбуватиметься за апробованими інноваційними методиками. Учні 1 класу навчатимуться за програмою НУШ.

Вчителька:

вищої категорії, старший вчитель, Медалюс Людмила Василівна, педагогічний стаж 28 років

Нормативні документи, що регулюють вступ до 1 класу

1. Стаття 12, п.4 Закону України «Про освіту». Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.

2. Стаття 13, п.1 Закону України «Про освіту». Кожна особа має право здобувати початкову освіту у державному або комунальному закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову освіту у державному або комунальному закладі освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

3. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 р. за № 564/32016.

 

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

  1. Особисто (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) подати mailto:https://drive.google.com/drive/folders/1mdZy-Gs3D3wJxqlo3m2RZVRvzNWKNzAU?usp=sharing (бланк заяви видається навчальним закладом).
  2. До заяви додати такі документи:
  • заяви одного з батьків дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника);
  • копії свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
  • оригіналу або копії медичної довідки за формою первинної облікової документації №086-1/0 «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом МОЗ України від 16.08.2010 року №682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.09.2010 за № 794/18089;
  • копії документу, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків( під час подання копії пред’являється оригінал ).

При поданні копій вказаних вище документів обов’язковим є пред’явлення оригіналів.

Увага! Медичні довідки мають бути надані після закінчення карантину, але не пізніше 29.08.2021.

 

Телефон для довідок: (0462) 69-63-87

Дні прийому: понеділок – п’ятниця з 9:00 до 17:00