Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в “Іванівській ЗОШ І-ІІІст.” дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. 

Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, в нашій школі проведено чимало заходів на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Зокрема, проведено виховні бесіди з нагоди Всесвітнього дня Боротьби зі СНІДом та уроки толерантності з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Тут переглядали відеофільми про форми й види насильства та дискутували на тему його уникнення. Тут говорили про гендерну рівність та малювали малюнки до теми акції. Тому, протягом усього періоду Акції в “Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів” відбулося чимало заходів, спрямованих на запобігання та протидію насильству.

Мета проведення акції “16 днів без насильства” – привернення уваги учнів до проблем насильства в дитячому та учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї. Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.